podstawowe

Podstawy psychoterapii

Dla lepszego zrozumienia procesów zachodzących w naszym (ludzkim) ciele, 18 lutego 2007 roku, ukończyłem studia podyplomowe "podstawy psychoterapii", na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie.

Masaż

Wydawać by się mogło, że metody, jakimi się posługuję są tak rozległe, że takie techniki jak masaż, są już zbyteczne. Nic bardziej błędnego. W mojej praktyce nie ma dnia, abym nie korzystał z masażu jako specyficznego narzędzia, dzięki któremu proces przywrócenia stanu równowagi nabiera odpowiedniego tempa.

Silva

pozytywne oddziaływanie na nasz mózg, samokontrola umysłu, to tylko krótki wstęp do tego czym jest metoda Silvy..

kontrola zasypiania, kontrolowane budzenie sie i inne zmiany w naszym codziennym życiu, tym ałasnienie zajmuje sie Silva.

Medycyna Komórkowa

Terapia Termiczna Kamieniami (Litotermoterapia) to terapia oparta na działaniu na ciało ludzkie kamieni o określonej temperaturze, na wybranych obszarach ciała Pacjenta.

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

Terapia czaszkowo-krzyżowa (TCK) to dalszy etap rozwoju technik manualnych, osteopatii. Praca jest bardzo delikatna, a kontakt z Pacjentem porównywalny z dotykiem motyla…

Techniki manualne

Techniki manualne (TM)- to działania na tkankach miękkich, powięziach, stawach, z wykorzystaniem naturalnych dźwigni i elementów wspomagających, takich jak wałki, kliny, pasy, wspomagających proces przywracania równowagi.

Bioenergoterapia

Istoty żywe (i nie tylko) posiadają tzw. biopole (aurę) w związku z tym istnieje określony wpływ biopola jednaj istoty na biopole istoty innej, czyli można wysnuć z tego wniosek, że miedzy innymi dzięki temu, istnieje wpływ jednej istoty na drugą.

Subskrybuj zawartość